Kde nás najdete
?> ?>

 

JR-PROFISERVICE

Nabídka personálních služeb

Naše společnost se specializuje na vyhledávání a výběr kandidátů na klíčové pozice s následným přenecháním personálu. Provádíme personální poradenství, přípravu personálních auditů. Strategie společnosti je založena na budování a rozvoji dlouhodobých vztahů, které vycházejí z pochopení potřeb a cílů jako porozumění firemní kultuře a hodnotám Vaší společnosti.

—————————————————————————————————————–

Chybí Vám zaměstnanci?

Nechcete navyšovat kmenový stav zaměstnanců?

Máte kolísavou výrobu?

 

Řešením je naše služba:

Dočasného přidělení zaměstnanců

Dočasně k vám přidělíme nebo zprostředkujeme zaměstnance na základě Vaší specifikace výroby a kladených požadavků na zaměstnance. Doba přidělení je vždy závislá na Vašich výrobních potřebách.

Naše zaměstnance můžeme dočasně přidělit kdekoliv po celé České republice.

Výhoda dočasného přidělení zaměstnanců

Samozřejmostí služby je zajištění personálních analýz s měsíčním reportem výsledků.

Kdy využít dočasného přidělení?

V případě, že místo dočasného přidělení chcete zaměstnance do kmenového stavu, využijte služeb Recruitment nebo Headhunting. Díky využití našich metod náboru  Recruitment nebo Headhunting máte možnost soustředit se na jinou činnost Vaší společnosti, nikoliv věnovat svůj čas četbě stohů profesně neodpovídajících životopisů  či časově náročné práci strávené personálními pohovory.

Řešením je naše služba:

Vyhledání zaměstnanců  – Recruitment

Vyhledání zaměstnanců přímým oslovením – Headhunting

V poslední době velmi častý způsob vyhledávání zaměstnanců tzv. Headhunting (lovení hlav či mozků). Neformální název, který se už v českém personálním názvosloví domestikoval. Jde o cílené oslovení pracovníka, který působí na identické či obdobné pracovní pozici u konkurence. Výhodu, kterou tento výběr zaměstnanců přináší, je oslovení kvalifikovaného a kvalitního zaměstnance, jehož není třeba nijak zaškolovat či připravovat.

U obou metod vyhledání platíte až po nástupu a zapracování zaměstnance standardně po zkušební době, tedy po třech měsících ode dne nástupu.

Výhody vyhledání naší společností: